i

TEEKANNE

– harmonia doskonałości

Dlaczego wybraliśmy TEEKANNE na naszego partnera Kampanii Rekrutacyjnej w Katalogu 13-14? Oriflame i TEEKNANNE mają wiele wspólnego! Łączy nas dążenie do najwyższej jakości, dbałość o naturę oraz tworzenie produktów, które pozytywnie wpływają na zdrowie i urodę.


DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI
Oriflame i TEEKANNE poszukują najdoskonalszych składników i tworzą wspaniałe formuły, dzięki którym produkty zyskują uznanie wśród konsumentów. Starannie wybieramy surowce i dbamy o najwyższe standardy – ZAWSZE!


TRADYCJA
Patrzymy w przyszłość, ale nie zapominamy o naszym dziedzictwie. Oriflame i TEEKANNE to firmy wierne swoim wartościom, przekładającym się na jakość produktów i zaufanie klientów.


JAKOŚĆ PRODUKTÓW ORAZ WYBÓR SMAKÓW

W Oriflame oferujemy szeroki wybór produktów kosmetycznych oraz suplementów, a świat TEEKANNE pełen jest smaków i aromatów, jakie kryją w sobie różne rodzaje herbat i owoców. To bogactwo ma zawsze najwyższą jakość. TEEKANNE regularnie kontroluje przestrzeganie surowych standardów z zakresu jakości surowca, ochrony środowiska i higieny, zarówno na samym początku, gdy inżynierowie sprawdzają warunki w kraju pochodzenia produktu, przez wybór optymalnych obszarów uprawy, aż po przetwórstwo.


DBANIE O ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Oriflame i TEEKANNE kochają naturę! Świadomie korzystamy z zasobów i czujemy się zobowiązani do prowadzenia produkcji w sposób zrównoważony, przyjazny dla klimatu i środowiska. Stawiamy na odnawialne źródła energii i konsekwentnie zmniejszamy ilość odpadów. I oczywiście kochamy naturalne składniki!